Ana1
Erkek

Sonbahar – Kış Erkek Modası

Sonbahar – Kış Erkek Modası

Erkek modasının kadınlarınki kadar ilgi görmesi nedeni ile artık her yerde erkekler için hazırlanmış olan farklı tasarımları görmek mümkündür. Erkekler için ayrı moda haftalarının düzenlendiğini görmek bile mümkündür. Sonbahar erkek modası denildiğinde ceketler, uçuşa geçirecek farklı ve yenilikçi tasarımlar dikkat çekmektedir. Alışılmışın dışına çıkmak ve Retro parçalar ile dolabını Sonbahar- Kış mevsimine hazır etmek isteyenler için bol seçenek bulunmaktadır. Kış modasında öne çıkan trendlerin erkekleri etkilediği de bilinen bir gerçektir. Abartıdan uzak rahat kıyafetleri tercih etmek isteyenler için de çok fazla seçenek bulunmaktadır. İşte kış erkek modası için en uygun olacak trend seçenekler aşağıda yer almaktadır.

– Uçuşa Geçiren Ceketler

Geçtiğimiz yıllarda da moda olan bu ceketler şimdilerde narin kumaşlardan üretilmektedir. Erkekler için bomber tarzında hantal modellerin yerini artık ipeksi ve kadifemsi kumaşlardan üretilen ceketler yer almaktadır. Serin Sonbahar günlerinde tercih edilecek olan bomber ceket ile cool bir hava yakalamak mümkündür.

Bomber Çeket
Bomber Çeket

– Büyük Beden Giyime Yöneliş

Giyildiği zaman birkaç beden büyük bir görünüm hissi veren büyük beden kıyafetlere olan yöneliş sonbahar kış modasında da devam etmektedir. Kürklü paltolar, salaş bir kazak, kargo pantolonlar sonbahar kış sezonunda oldukça modadır. Ölçüyü kaçırmamak ve komik bir görünüme kavuşmamak adına dikkatli olmak önemlidir.

Salaş Kazak
Salaş Kazak

– Asalet Kokan Kıyafetler

Sonbaharın renklerine ve tarzına en çok da kadife kumaşı yakışmaktadır. Bunun farkında olan modacılar bu kumaşı başarılı bir şekilde kullanmaktan çekinmemektedir. Sonbahar kış sezonunda erkek renkleri içerisinde sarı, bordo, kahverengi, yeşil tonları, siyah, lacivert renklerini görmek mümkündür. Kadife takımlar tercih ederek şıklığını ön planda tutan erkekler modayı yakından takip ettiklerini de göstermektedir.

– Nostaljik Zamanlara Yolculuk

Kış sezonunun gelmesi ile birlikte erkek modasında 70’li yılların kreasyonlarını görmek mümkün olmaktadır. İspanyol paça pantolonlar, leopar desenler, balıkçı yaka gömlekler ve kazaklar, renkli desenler sezonun trendleri arasında yer almaktadır. Retronun büyüsüne kapılmak isteyenler için çok fazla seçenek bulunmaktadır. Nostaljik bir görünüme bürünmek isterken rüküşe kaçmamaya dikkat etmek önemlidir. Parçaları birbirleri ile doğru olarak tamamlamak gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu