Ana1
Erkek

Pilot Ceketler Yine Çok Moda

Pilot Ceketler Yine Çok Moda

Pilot ceketlerin, kadınlar üzerinde hoş bir etkisi vardır. Bilinçaltına milli duygular ileten pilot montlar, her zaman çok çekici olan pilotların etkisini yansıtmaktadır. Yüzyıllardır değişmeyen pilot ve havacı karizmasının modaya uyarlanmasıyla, erkekler daha çekici ve daha etkileyici görünmektedir. Bir kadını sarabilecek güçlü duygular yansıtır. Belki sadece bir ceket, fakat üzerine arma işlenmiş ve asker yeşili tasarlanmış bir pilot ceketler, seksilikten ziyade hoş duygular yansıtmaktadır. Tasarımcıların 2018 sonbahar/ kış modasına yeniden uyarlamasıyla yeni renkler ve aksesuarlar dahil olmuştur.

Pilot Ceketlerde En Moda Renkler

Ceketin orjinal formunu en güzel yansıtan nefti yeşili, yeni sezonda da hit renklerden. Şarap kırmızısı ve bordo tonları özellikle beli lastikli pilot montlara çok yakışan renklerdendir. Lacivert, siyah ve füme tonları askeri tarzlara uygun şekilde ve armalarla ön plana çıkarılmış. Armaların, apoletlerin gold ipliklerle işlendiği sezonda, paraşüt kumaş, kanvas kumaş ve deri kesimleriyle güncellik sunuluyor.

Sezonun Trendi, Pilot Ceket Modelleri

Havacı mont ve havacı ceketleri, Amerikan ve İngiliz ordu ceketleri, bombacı montları ve uçuş bombardıman montları, kategorinin en hit ceket modelleri arasındadır. Sonbahar kış kreasyonunu sunan marka ve modacıların, şişme tarzlara pilot mont uyarlaması görülmektedir. Deri ve kamuflaj pilot ceketler en moda modeller arasındadır. Deri detaylı, belden büzgülü veya beli lastikli kabarık pilot montları genellikle askeri yeşil fontunda üretilmektedir. Mevsimlik pilot ceketlerde ise lacivert ve kahverengi tonları fark edilmektedir. Şaşalı modellerden kaçınılarak, sade ve düz formlar kullanılmış, bazı modellerde arma işlemeleri uygulanmıştır. Sezonun en moda pilot ceketi  ise; termal Air Force modellerdir. Ordu yeşili, siyah ve lacivert tonları ile göz kamaştırıcı bir şıklık sunuyor.

Pilot Ceket Kombini

Her zaman kot pantolonlarla şahane duran pilot ceketler, kanvas ve yün kumaş pantolonlarla şık bir duruş sergilemektedir. Ceketin tarzı ve rengine göre pantolon seçimi yapabilirsiniz. Spor kumaş pantolonlarla ceket modellerini, kot ve kanvas spor pantolonlarla pilot montları kombin edebilirsiniz. V yaka tişört ve triko kazaklar, düz renk ve tam kalıp seçilmelidir. Pilot ceketlerle, çok cepli pantolonlarda giymemeye özen gösterin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu