Ana1
Ana Sayfa

Kaş Kontüründe Kıl Tekniği Nedir?

Kaş Kontüründe Kıl Tekniği Nedir?

Kaş sorunu bayan ve erkeklerin estetik anlamda en önemli sorunlarından biri olmaya devam ediyor. Bu sebeple dövme ya da dolgu teknikleri ile yapılan kaş çalışmalarının geçici süreli olması ve belli periyotlar ile tekrar edilmesi de can sıkıcı olabiliyor. Oysa kaş kontüründe kıl tekniği ile bireyin kaş yapısı ve pigmenti gibi özellikleri ile kalıcı bir kaş güzelliği gün yüzüne çıkartılıyor. Tabi bu tip uygulamaların estetik anlamda gerekli belgeye sahip kişiler ve uzmanlar tarafından yapılır olması da önemli oluyor. Güzellik sırları ile sınırlı kalmayan ve işin sanatsal boyutunu da ön plana çıkartan bu kıl tekniği ile kalıcı bir kaş yapısına sahip olmak başarılabiliyor.

Kaş Kontör Kıl Tekniği Avantajları Nelerdir?

Öncelikle yoğun bir iş hayatında olup makyaj yaptırmak ya da cilt bakımı yapmak için vakit bulamayan kadınlar için tercih nedeni olabiliyor. Ciltte herhangi bir tahriş veya tahribat oluşturmadan, kanama ya da iz bırakacak uygulamaya gerek kalmadan yapılması da farkını gösteriyor. Bir kereliğine kullanılan iğneler ile yapılması hijyen ve steril ortamın korunmasını da sağlıyor. Aynı zamanda bu tekniğin ideal ve organik bir kıl boyu ve kaş yapısı için bir numara olmaya devam ettiği de biliniyor. 18 yaşını doldurmuş her kadının yaptırabiliyor olması da bir diğer önemli avantaj olarak listede yer alıyor. Genel itibari ile kaş kontör ve kıl tekniği güzellik sırları olarak minimum 2 yıl süre ile formunu koruyabiliyor. Böylece her gün yeniden makyaj yapma gibi bir durumda söz konusu olmaktan çıkıyor.

Her Zaman Öz Güvenli Kılıyor

Kaş kontörü ve kıl tekniği son zamanların hiç kuşkusuz en revaçta olan tekniği. Dolayısı ile yüz güzelliği, estetik bir görünüm ve muhteşem cilt bakımı konu başlıklarında ilk sıralarda yer almaya devam ediyor. Sizlerde ağrısız, acısız ve aynı gün içerisinde hızlı bir uygulama ile yaşadığınız bu olumsuz durumdan kurtuluyor olabilirsiniz. Dövme kaş yaptırmış kişilerin durumlarına bakılarak üzerine de yapılması muhtemel bu kaş tekniği ile artık uzun soluklu bir sorun da tamamen ortadan kaldırılmış olunabiliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu