Kalıcı French Nasıl Uygulanır?

1
1968
Kalııcı French Nasıl Yapılır
Kalııcı French Nasıl Yapılır

Son Yılların En Çok Uygulanan Bakımı Kalıcı French

Kadınların güzellik sırları içinde bulunan kalıcı french uygulaması tırnak bakımını ön planda tutan her kadının oldukça beğendiği bir yöntemdir.

Kalıcı french uygulaması yöntem olarak protez tırnak uygulamasına benziyor. French uygulaması için tırnaklardaki uzunluk yeterli seviyede ise jel ya da akrilik uygulaması yapılmasına gerek bulunmaz. Zaman içerisinde tırnak dip bölgesinde uzamaya başladıkça diplere dolgu uygulaması yapılarak frenchin şıklığındaki süreklilik korunmuş olur.

Kalıcı French Ne Kadar Kullanım Süresine Sahiptir?

Uygulama doğru bir tasarım ile yaklaşın 2 ay kadar bir süre ile herhangi bir problem yaşamadan kullanım imkanını bulunduruyor. Protez tırnaklara uygulanan jel sayesinde sağlıklı bir tırnak görünümü elde edilebiliyor. Ayrıca bu uygulama sadece el tırnakları için değil ayak tırnaklarında da rahatlıkla tercih edilebiliyor. Cilt bakımı konusunda hassasiyeti olan her kadının tereddütsüz kullandığı uygulama şık ve sağlıklı bir estetik açısından oldukça idealdir.
Uçuk pembe tonu ile uygulanabileceği gibi rakı beyazı rengi de tercih edilebilir. Her iki renk de oldukça şık bir görüntü yakalamayı sağlıyor.

Uygulama çalışan ve el ayak bakımı konusunda vakit bulamayan kişiler için oldukça idealdir. İyi bir merkezde yapılan uygulama ile yaklaşık 2 ay boyunca kalıcı frenchte herhangi bir yıpranma ya da renkte bir sararma gerçekleşmiyor.

Kalıcı French Nasıl Uygulanır?

Tırnakların uzamasını ve sertleşmesine de yardımcı olan bu yöntem manikür ya da ayaklarda uygulanacak ise pedikür işleminden sonra yaptırılmalıdır. Böylece daha kusursuz bir görüntü elde edilir. Manikür ve eller için iyi bir cilt bakımı sonrası tırnaklara 2 faklı oje uygulanır. İşlemin kalıcılık süresini uzun tutmak için sabitleyici kullanılmalıdır.

Kalıcı french uygulamasının yenilenme vakti geldiğinde aseton ya da etilalkol gibi ürünler ile cilt temizliği gerçekleştirilir. Güzellik sırları her kadının zarif görünmek için başvurduğu yöntemlerdir. Bu sırlardan biri olan kalıcı french sayesinde sürekli temiz ve bakımlı ellere yanı sıra tırnaklara sahip olacaksınız.

Kaliteli malzeme ve profesyonel bir uzmandan yardım alınır ise işlem sonrasında tırnakta herhangi bir hasar söz konusu olmaz. Fakat kalitesiz malzeme kullanılır ise altta kalan doğal tırnakta çeşitli rahatsızlıkla görülebilir.

1 Yorum

  1. […] Kalıcı french uygulaması cilt bakımı konusunda hassasiyeti olan pek çok kadının kafasında bazı soru işaretlerini de beraberinde getiriyor. Bu sorulardan biri de kalıcı french ve abdest konusudur. Elbette ki bu konunun muhatabı din görevlileridir. Fakat french uygulanırken tırnak protezinin doğal tırnağa yerleştirilmesi için bazı solüsyon ve yapıştırıcılar kullanılıyor. Bu yapıştırıcılar da haliyle asıl tırnağı komple kaplıyor. Bunun yanı sıra tırnak üzerine protez tırnak da yerleştirilerek kişinin doğal tırnağı tamamen kapanmış oluyor. Abdestin temelinde de vücutta kuru yer kalmaması yatmaktadır. Bu durumda asıl tırnağa suyun ulaşması bir hayli zor gibi görünmektedir. Yine de son yıllarda french uygulamasında da geliştirilmiş hava ve su geçirebilen kaliteli ürünler kullanılabiliyor. Bu ürünler ile yapılan uygulamada abdest problemi yaşanmayabilir. Bu noktada belirleyici olan kullanılan malzemelerdir. Tüm bunların dışında ise kişinin manevi değerler konusundaki hassasiyeti ve bu konuda söylenenlere olan inancı konuya son noktayı koyacaktır. Güzellik sırları konusunda özenli olan her kadın rahatlıkla kullanabilir. […]

Comments are closed.