Ana1
Ağız Ve Diş BakımıAna Sayfa

Ev Tipi Ev Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Ev Tipi Ev Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Dişlerimizin her zaman sağlıklı olması gerekmektedir. İnsanların en çok gördüğü dişler ile ilgili birçok sıkıntı yaşanabilmektedir. Özellikle yeteri kadar beyaz olmayan dişler gün içerisinde sizi olumsuz etkilemektedir. Öyle ki pek çok zaman gülmek istenildiğin de bile bu durumdan kaçmak için yol aranmaktadır. Beslenme alışkanlığı ve sigara tüketimi diş minesinin zaman dahilinde sararması ve hatta gri renge dönebildiği de görülmüştür. Peki, evde birkaç yöntemle dişlerinizi yeniden pırıl pırıl yapmak mümkün müdür? Şimdi gelin bu noktada sizlere bilgi verelim. Böylece siz de artık hayal ettiğiniz gibi dişlere ulaşabilirsiniz.

Karbonat ile Bembeyaz Dişlere Sahip Olun

Kimyasal ürün kullanmadan doğal bir yol ile diş beyazlatma işlemi yapılabilir. Bu malzemeler arasında etkisi en çok bilinen karbonat olmaktadır. Bir çay kaşığı kadar karbonat ile diş fırçalamak az bir süre sonra faydasını görmeye yol açacaktır. Düzenli olarak her gün karbonat kullanmak 1-2 ay kadar sürede farkı görmenize neden olacaktır.

Çileğin Diş Beyazlatma Etkisi

Çilek ile ilgili yapılan araştırmalar dişler için benzersiz bir beyazlık kattığını göstermektedir. Her gün yatmadan önce bir çileği iyice ezerek toz kıvamına getirin. Fırça yardımı ile en az 3-4 dakika ve hafta da 3 kez yapın. Ne denli doğru bir ev tipi beyazlatma seçimi yaptığınızı ve sonuç aldığınızı böylece göreceksiniz.

Tarçın
Tarçın

Tarçın ve Adaçayı ile Farkı Görün

Kesinlikle olumlu sonuç alacağınızın diğer bir yöntemde yine sizleri mest edecektir. Artık sarı ve size güven kaybı yaşatan dişlerden kurtulacaksınız. Bunun için size lazım olan maddeler ise tarçın, adaçayı ve bir iki damla limon olmaktadır. Bu üçlü karışımı her gün düzenli olarak dişlerinize kullanmak bariz bir bakım ve beyazlama için süper sonuçları gösterecektir. Artık sizlerde bu yönde ciddi bir mutsuzluk duyduğunuz dönemleri ardınız da bırakabilirsiniz. Evde bu metotları denemiş ve aldığı sonuçları paylaşmış kişilerin yorumlarına da bakabilir, ilham kaynağı olmalarını sağlayabilirsiniz. Son derece pratik ve sonuç odaklı bu uygulamalar ile artık gülüşünüzü saklamadığınız ve her ortamda kendinizden emin olduğunuz dişlerle hayatınıza devam edebilirsiniz. Hadi, hemen deneyin ve memnun kalmayı başarın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu