Ana1
Erkek

Erkeklerin En Çok Tercih Ettiği Estetikler

Erkeklerin En Çok Tercih Ettiği Estetikler

Kadınlar kadar erkeklerinde fiziki anlamda kendilerini daha iyi hissetmek için estetik operasyonlar yaptırmayı tercih ettikleri bilinmektedir. Peki, sizlerde erkeklerin çokça rağbet gösterdiği ameliyatların hangileri olduğunu biliyor musunuz? Sizlere popüler estetik uygulamalar hakkında bilgileri vermek isteriz. Kendine kişisel olarak bakan, yüz bölgesinde öz güven eksikliği yaşayan erkekler için özellikle burun estetiği ilk sırada yer almaktadır. Doğuştan kemerli, darbe sonrası yamulan, büyük ya da düşük burun tipleri için yüze uygun olan bir müdahale yapılmaktadır. Baktığınız zaman 3D ortamında yüzünüze entegre edilen yeni burnu görebiliyor ve onay verdikten sonra ameliyat olabiliyorsunuz. Bu sayede sizi iyi hissettiren ve son derece güzel bir burun sahibi olabiliyorsunuz.

Saç Ekimi
Saç Ekimi

Saç Ekim İşlemi Büyük Rağbet Görüyor

Erkeklerin dış görünüm ile ilgili kaygı duydukları diğer bir konu başlığı ise saçsız kalma endişesi olmaktadır. Genetik, beslenme alışkanlığı, stres ve çevresel faktörlere bağlı olmak kaydı ile normalden aşırı bir şekilde saç dökülmesi yaşayan beylerin, FUE tekniği ile canlı kök nakil işlemlerini yaptırıp yeni saçlara sahip olma isteğini daima taşıdıkları bilgisini vermek isteriz. Uzman estetisyen ve steril kliniklerde gün içerisinde yapılacak uygulama ile bir kaç ay sonra dolgun, hacimli ve yeni gür saçlara sahip olmak mümkündür.

Jinekomasti
Jinekomasti

Jinekomasti Operasyonları Üst Sıralarda

Erkeklerde görsel ve fiziki anlamda güzellik noktasında hassas oldukları bir diğer husus ise büyük göğüs problemi olarak ifade edilebilir. Normalden daha iri ve büyük göğüsler özellikle üst giyim parçaları tercih edildiğinde aşırı derecede belli olması rahatsızlık verebilir. Ve erkekler için bu durum ciddi manada can sıkıcı durum olabilir. Oysa başarılı bir jinekomasti operasyonu ile bütün bu sorundan kalıcı olarak kurtulmak mümkündür.

Göz Kapak Ameliyatı
Göz Kapak Ameliyatı

Göz Kapak Ameliyatı

Yaşa bağlı olarak sarkan göz kapakları yine bireyi rahatsız edecek durum olabilir. Dolayısı ile erkekler için estetik müdahaleler arasında yine fazlası ile ilgi çeken yöntem de bu sarkan kapakları germe işlemidir. Kolay, kısa süren, ağrısız ve acısız bir uygulama ile bu beklentileri gidermekte mümkündür. En popüler erkek estetik başlıklarını sizlerle paylaştık. Herkese sağlıklı günler dileriz. Erkeklerde Cilt Bakımı Yazımız için Tıklayınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu