Ana1
Erkek

Erkeklerde 2017 Alışveriş Trend Ürünleri Nelerdir?

Erkeklerde 2017 Alışveriş Trend Ürünleri Nelerdir?

Bu yıl erkek giyim ile ilgili popülerliğini koruyan ve yeni sene içinde favori olmasını beklenen birçok giyim seçeneğini keşfedebilirsiniz. Şık, tarz ve kaliteli giyinmeyi istiyorsanız sizlere bu şansı verecek pek çok fırsatı artık kolayca bulabilirsiniz. Bu seneye damga vurmuş dış giyim parçaların ile dilerseniz bilgi vermeye başlayalım. Bol kesim hırkalar, özellikle örgü motifleri ile vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Önü açık, salaş kesim ve diz kapak bölgesine kadar gelebilen hırkaların her renk tonunun favori opsiyonlar arasında olduğunu söylemek isteriz. Diğer bir seçim unsuru ise slim çizgilerde deri ve kot montlar olmaktadır. Bu ürünler de yırtık modanın da hakim olduğunu ve genelde koyu renklerin tercih sebebi olarak değerlendirdiği bilgisini de vermek isteriz.

Ceket Modasında da Trendleri Yakalayın

Farklı kumaş içeriklerinden imal edilmiş ve daha çok sofistike hava katan bomber ceketler de artık kot pantolon üzerine gidecek benzersiz bir opsiyon olabilir. Aklınıza gelebilen her renk tonunu bedeninize ve diğer seçtiğiniz parçalara uygun bir şekilde almayı da ihmal etmeyiniz. Eğer sıradan olmayan bir ceket ile stilinizi yansıtmak gibi düşünceniz varsa trend ürünler noktasında sizi yanıltmayacak diğer bir çeşidin kadife ceketler olacağını da belirtmekte yarar görüyoruz. Her fiziki yapıya uygun, bordo ve kahverengi tonlarının daha şık dürdüğü ceketler ile farkınızı gösterebilirsiniz.

Yılın Vazgeçilmezi Dar ve Kısa Paça Pantolonlar

Erkeklerin kendilerini zarf ve klas hissettikleri eşsiz bir moda grubu ise pantolonlarda saklı. Dar ve kısa paça pantolonlar artık fantastik görünmenin kapısını sonuna kadar aralıyor. Üstelik bunu alışveriş yaparken hem kot hem de kumaş parçalarında bulma imkanını da elde edeceksiniz. Üzerine tercih etmenin harika bir kombini meydana getirecek floran desene sahip gömlekler ile her ortamda kendinizi gösterebilir, gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Çiçek ve farklı imaj değerine sahip üst giyim parçalarının da vitrinlerde yer almaya devam ettiğini söylemeliyiz. Kendinizi tanımak ve ne giyerken daha güvende olduğunuzu keşfetmek trend markaların modellerini alırken doğru bir karar vermenizi de sağlayacaktır. Acele edin ve sizde benzersiz giyim stilinizi konuşturacak ürünleri uygun sene sonu indirimleriyle alın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu