Ana1
Erkek

2018 Erkek Stilinde Öne Çıkan Parçalar Nelerdir?

2018 Erkek Stilinde Öne Çıkan Parçalar Nelerdir?

 

Erkekler için trend olacak 2018 sonbahar kış modellerini takip edebilir ve kendinize yakışan parçaları bulabilirsiniz. Stil sahibi bir erkek olmanın yolu markaların sizlere özel olarak hazırladıkları kreasyonları takip etmektir. Bu kışa damga vuran ürünlerin başında deri montlar yer almaktadır. Bel bölgesine kadar gelen, slim fit formunda ve siyah renk ağırlıklı montlar popüler bir seçenek olmaktadır.  Deri mont seçimi yapmak istemeyenler içinde yırtık ancak kış dokusuna uygun kont montların da rağbet gördüğü gerçeğini söylemek gerekir.

Spor ve Konforlu Bir Stil Yaratın

Sıfır yaka bir body bu montların içinde tercih edilen parça olmaktadır. Özellikle uzun kollu, bedeni saran ve farklı renk ile zevkinize göre alabileceğiniz geniş bir ürün grubu olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Altına giyeceğiniz şık bir jean ile müthiş bir ahenk yakalamak mümkündür. 2018 stili pantolon kreasyonu için regular ve slim, aynı zamanda boru para seçeneklerinin ilgi görmeye devam ettiğini de söylemek isteriz.

Ayakkabı Seçiminde Botlar Revaçta

Hem bilek üstü botların hem de diz kapağı altına kadar gelen çizmelerin erkek dünyasında önemli bir tarz yaratacak unsur olduğunu dile getirmek de olası. Özellikle kapitone işlemli ayakkabılar, kalın taban alternatifleri ve su geçirmeme özelliğine sahip çeşitlerinin de tamamlayıcı görevini fazlasıyla yerine getireceğini söylemek gerekir.

Örgü Kazak
Örgü Kazak

Örgü Kazaklar da İlk Sıralarda

Etek ucuna gelindiğinde salaş, kol uçları daha bol ve farklı yaka tipine sahip kazaklar da hem soğuk günlerinde sıcak tutmak hem de başarılı bir erkek stili yaratmak için yardımcı olacaktır. Kül rengi, bordo ve hardal renklerinin şimdiden vitrinlerde yer aldığını da söylemek isteriz. Bir erkeğin en önemli sorunu bedenini tanımaması ve üzerine yakışanını almamasıdır. Örneğin bir kadın size hediye almak isteyeceği zaman nasıl bir stile sahip olduğunuzu bilmesi iyi olmaz mı? Dolayısı ile sizlerde tarzınızı keşfetmek için destek alabilirsiniz. Her daim kendinizi şık ve öz güven sahibi hissetmenin yolunun bu detaylardan geçtiğini de bilmelisiniz. Giyinmenin hakkını hem modern hem de klasik parçalarda vermek istiyorsanız sıkı bir araştırma yapmakta her zaman yararlıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu